Strona Główna · About Haygrove · Contact Us · Worldwide · Warunki sprzedaży
Call us now: (62) 78 196 02
[close]

Please Contact Us For More Information

Pola oznaczone * są wymagane.Tunele foliowe

Designed and Engineered by Growers
Technical Drawing

Czy chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych tuneli foliowych z serii 4, chcieliby Państwo uzyskać broszurę informacyjną, lub mieliby Państwo jakieś pytania, nasz przyjazny personel zawsze chętnie pomoże.

 Contact Us Online 

Tunele foliowe serii 4

Wyjątkowi plantatorzy mogą rozpocząć ze standardowym tunelem Haygrove serii - 4 dla ochrony przed deszczem, a następnie w późniejszym terminie wprowadzić elektryczne drzwi i boki rolowane, rynny stalowe, systemy suwnic i automatyczne elektryczne wywietrzniki dachowe.

Tunel Haygrove serii - 4 został zaprojektowany z wykorzystaniem filarów wkręcanych w podłoże i utrzymywanych w tej pozycji za pomocą płyty kotwiącej. Filary są zaprojektowane w opcji 1,5 m (5 stóp), 2m (6.5stopy) lub 2,5 m (8stóp) długości. Filary są wkręcane w ziemię na głębokość od 650mm do 850mm (od 2'2'' do 2'9'') w zależności od wybranej długości filara.

Rama jest zbudowana z 40mm stali zabezpieczonej galwanicznie z opcjami ulepszonej bardzo mocnej stali (XS) i zakresie trzech grubości stali. Wybór użytej stali zależy od stopnia narażenia danego miejsca na silny wiatr i czy hodowca chce wykorzystać tunel tylko do upraw letnich czy w przedłużonym okresie upraw.


 Want to know more? 
 All Farm Polytunnels