Strona Główna · About Haygrove · Contact Us · Worldwide · Warunki sprzedaży
Call us now: (62) 78 196 02
[close]

Please Contact Us For More Information

Pola oznaczone * są wymagane.Tunele foliowe

Designed and Engineered by Growers
Technical Drawing

Czy chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych tuneli foliowych z serii cieplarnianej, chcieliby Państwo uzyskać broszurę informacyjną, lub mieliby Państwo jakieś pytania, nasz przyjazny personel zawsze chętnie pomoże.

 Contact Us Online 

Tunele foliowe serii cieplarnia

Tunel jest idealny do uprawy roślin palikowanych i drzewiastych lub dla tych plantatorów, którzy pracują w gorącym klimacie, gdzie wymagana jest duża ilość świeżego powietrza oraz duże zasoby wody deszczowej

Cieplarnia jest tak zaprojektowana, aby zapewniać skalę robót polowych przy znacznym obniżeniu kosztów w stosunku do innych szklarni trwałych. Technologie elektryczne zakończeń rolowanych, bocznych i górnych suwnic do obsługi wózków przewożących lub wysięgników natryskowych mogą być zamontowane w późniejszym czasie. Ponadto, system jest w pełni przenośny i nie wymaga niwelacji terenu lub wyspecjalizowanych wykonawców do jego postawienia. Jeśli chodzi o uprawy drzewiaste, w przeciwieństwie do pokryw przeciwdeszczowych słupowych i na drutach, seria cieplarniana może być wykorzystywana do wcześniejszego przenoszenia upraw i zapewniania całkowicie bezdeszczowego środowiska.


 Want to know more? 
 All Farm Polytunnels