Strona Główna · About Haygrove · Contact Us · Worldwide · Warunki sprzedaży
Call us now: (62) 78 196 02
[close]

Please Contact Us For More Information

Pola oznaczone * są wymagane.Tunele foliowe

Designed and Engineered by Growers
Technical Drawing

Czy chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych tuneli foliowych z serii zacieniającej, chcieliby Państwo uzyskać broszurę informacyjną, lub mieliby Państwo jakieś pytania, nasz przyjazny personel zawsze chętnie pomoże.

 Contact Us Online 

Tunele foliowe serii zacienienie

Dla tych plantatorów, którzy mają swoje uprawy w ciepłych krajach, tani sposób zdobycia pełno-skalowych tuneli foliowych wykorzystując tunele zacieniające w celu ochrony upraw przed przypiekaniem, wysokimi temperaturami i gradem.

Korzystając z naszych konstrukcji serii 4 – tunele serii zacieniającej są budowane w konfiguracji wielo-przedziałowej z wykorzystaniem ramy stalowej w pełni cynkowanej. Wyjątkowo, producenci mogą zacząć od konstrukcji z przykryciem siatkowym, aby następnie z czasem jeśli będzie to uzasadnione wyposażyć tunel w strukturę pokrycia polietylenowego. Możliwość późniejszej modernizacji produktu.

Zazwyczaj konfigurujemy struktury zacieniające przy pomocy filarów podporowych o wysokości 2,5 m (8 ') wwiercanych w podłoże na 85cm (2'9''). Z tych filarów formowane są stalowe łuki, które mogą mieć wymiar od 5,5 m (18 ') do 9m (30'). Konstrukcje dopasowują się do naturalnego ukształtowania terenu i nie wymagają niwelacji terenu lub wyspecjalizowanych wykonawców. W odróżnieniu od tradycyjnego drewnianego słupa i struktury śrubowej, tunele zacieniające Haygrove zapewniają również korzyść w postaci zabezpieczenia przed spadającym gradem.

W celu modernizacji konstrukcji, możemy dostarczyć dodatkowe filary i obręcze w późniejszym terminie, które następnie mogą zostać wwiercone w odstępach w celu zwiększenia wytrzymałości tunelu, aby mógł być on następnie obłożony pokryciem


 Want to know more? 
 All Farm Polytunnels